S Chia Shake sa dá schudnúť aj bez hladovania

Chudnutie je fenoménom žien, ktoré sa snažia udržať „šlank“ a chcú byť sexy, ale často márne bojujú s nadváhou. Majú za sebou nespočetné množstvo drastických diét, s výrazným JO-JO efektom a pramalou efektivitou, ale nevzdávajú to. Bojujú ako levice, aby sa páčili sebe i svojmu okoliu. Svoj sen o krásnej postave si vďaka Chia Shake môže splniť úplne každá. Čo je Chia Shake? Ide o značku diétnych balíčkov, ktoré sa špecializujú na výrobu nízkosacharidových zdravých jedál, predovšetkým na koktaily na chudnutie. A že to nie sú produkty hocijaké, potvrdia know how, ktoré prinúti vaše telo spaľovať vlastné tuky. Je koniec mučenia sa hladom a drine v posilňovniach. Chudnúť sa dá inteligentne, bez stresu a bez psychickej ujmy. Ak vás zaujíma osobná Chia Shake skúsenosť, začítajte sa do tejto Chia Shake recenzie na Ecoblogu. Dozviete sa všetko, čo by ste mali vedieť o unikátnych koktejoch.

​Chia Shake nahradí jedlo

Jedlá Chia Shake sú vhodné pre keto diétu a low-carb. S Chia Shakom môžete jednoducho nahradiť akékoľvek jedlo. Produkty obsahujú potrebné živiny, zdravé omega-3 mastné kyseliny z chia semienok a dôležité vitamíny a minerály. Vaše telo nebude hladovať, dostane sa mu potrebných živín a metabolizmus tak začne pracovať za vás, respektíve vo váš prospech. Ak fandíte keto-diétam, máte dobre nakročené. Účelom je využiť vlastný metabolický potenciál, kedy začne telo okamžite zhadzovať pri jedle. Ako je to možné? Na trávenie potravy a jej štiepenie je využívaná energia vlastného tela. Kedykoľvek jete a trávite, pracujete! Ak jete Chia Shaky, ktoré obsahujú vysoký podiel kvalitných bielkovín, vlákninu, vitamíny a minerály, ste vysmiati. Ketóza je totiž stav, keď vaše telo spaľuje na energiu tuky, nie sacharidy, ako sa tomu bežne deje.

Spaľujte tuky, nie sacharidy!

Chia Shake ponúka nielen diétne koktaily, ale aj mnoho ďalších výrobkov na chudnutie, ako sú proteínové palacinky, chia puddingy, diétne polievky, diétne omelety, low carb smoothie, tyčinky na chudnutie, orieškové maslá, low carb müsli a mnoho ďalšieho. Všetko je bezlepkové, bez pridaného cukru, bez éčok a zbytočných umelých ingrediencií. Chia Shake jedlá sú vhodné ako doplnok pri low-carb stravovaní (napríklad 2x denne koktail ako náhrada desiat, sú vhodné aj pre Cambridge diétu, Dukanovu diétu, Atkinsonovu diétu). Tutovkou sú diétne balíčky, v ktorých nájdete všetko, čo na chudnutie potrebujete. 5x denne jedlo Chia Shake, na to 500 g zeleniny + malé množstvo zdravých tukov. Ešte nikdy ste nechudli zdravšie! Zverte sa do starostlivosti odborníkov, ktorých životný štýl ide ruka v ruke so zdravím a miznúcimi kilogramami.

Publikované: 01. 10. 2022

Kategória: Zdravie

Autor: Alena Vránová