Kam na dovolenku? Prvé last minute sú tu!

Letná sezóna dovoleniek oficiálne začína, pretože už na začiatku júna sa môžu niektoré turistické destinácie pýšiť príjemnými teplotami ako vzduchu, tak samozrejme aj mora. To jasne smeruje k tomu, že sa začínajú objavovať ponuky zájazdov, takzvane na poslednú chvíľu. Ak ste čakali až teraz, je ideálna doba si jeden taký kúpiť. Odporúčame hľadať last minute na Tiptravel.cz, teda na webe, ktorý sa špecializuje na širokú ponuku dovoleniek, ktorá zaručene uchváti aj vás. A to či už hľadáte juh Európy, poprípade Afriku, alebo aj exotické či orientálne destinácie.

Aké destinácie tento rok lákajú?

Ak ešte nemáte jasno v tom, aké destinácie tento rok navštíviť, rozhodne vám príde vhod naše odporúčanie. Ak chcete zažiť na vlastnej koži zaujímavú kultúru či nádych orientu, rozhodne nesklame ako Tunisko, tak aj nemenej obľúbené Turecko. Ak sa radšej chcete držať v Európe, nemusíte zúfať, pretože dobrou voľbou je dovolenka v Bulharsku. V minulosti známe a dnes už moderné destinácie ako Slnečné pobrežie, Zlaté piesky alebo Sozopol sú istotou toho, že táto dovolenka zaručene nesklame ani vás. To ale stále nie je všetko, kam sa dá na poslednú chvíľu vyraziť. Lákajú aj ďalšie krajiny, ako:
  • Grécko
  • Egypt
  • Cyprus

Ako vybrať ten správny zájazd?

A čo urobiť preto, aby ste boli s výberom skutočne spokojní? Určite je dobré zamerať sa na kvalitu zvolenej lokality, rovnako ako kvalitu vybraného hotela. Dnes býva štandardom aj all inclusive stravovanie, poprípade bezplatné využívanie ako lehátok na pláži, tak aj plážového baru. Pokiaľ ste navyše milovníci pamiatok a histórie, určite je dobré si pred cestou overiť, aké zaujímavé fakultatívne výlety pre vás budú v mieste pobytu pripravené. Rovnako je dobré zoznámiť sa aj s krásami konkrétneho mesta, pretože jedine tak budete vedieť, kam počas vášho pobytu najlepšie vyraziť.

Publikované: 06. 03. 2022

Kategória: Nezařazené

Autor: Alena Vránová